† KAL STAGE

Země: International
Styl:

oficiální stránky

Jako headlineři naší „klubové“ stage se letos představí Justin Broadrick (Godflesh ad.) pod sólovou značkou Final a legenda Východního pobřeží USA a zakladatel labelu Hospital Productions Dominick Fernow aka Prurient. Krom těchto dvou zvučných jmen dorazí i obskurní francouzský dark ambient Sorch’enn i se svou novou drone inkarnací DIAHOD. Kytarovější rozměr industriální hudby budou reprezentovat polští Jude a letošní rok se na K.A.L. opět vrátí jedna polovina Haiku Funeral, tentokrát v rituálně-ambientní rouhavosti Antelogos.

Z blízkého zahraniční se k nám ještě podívá v Německu usazená performerka Maria Jiku, která spojí charismatické lascivní vystoupení s tvrdou hlukovou elektronikou a polští power electronici Sznur. Domácí scénu pak bude zastupovat industriál power electronics úderka Teorema a rockoví psychonauti Olaf Olafsonn and the Big Bad Trip. Tím ovšem příliv novinek z K.A.L. stage nekončí, jelikož ještě zveřejníme průběh oblíbených hardcore/tekk/breakcore after parties a možná ještě pár překvapení, takže sledujte podsvětí Brutal Assaultu!

Experimentální K.A.L. stage najdete opět naproti Horror kinu. Při vstupu se můžete posilnit u absinth baru, se kterým K.A.L. již funguje ve specifickém symbiotickém vztahu doplňování potřebných energií a blahodárných psychoaktivních frekvencí.